Ledelse

Heiko Viks

Styremedlem

Phone: +372 612 0601

heiko@w-glass.eu

Aktiv ledelse

Aivar Aru

Administrerende direktør i Bygg

Mobile: +372 5141 131

aivar@w-glass.eu

Salg

Antti Arst

Salgsleder for Norge og Sverige

Mobile: +372 501 4741

antti@w-glass.eu

Peeter Simisker

Salgsleder for Finland

Mobile: +372 5650 0763

peeter@w-glass.eu

Kerli Press

Salgsleder for Tyskland

Mobile: +372 5912 1849

kerli.press@w-glass.eu

Rain Viks

Salgsleder for Estland

Mobile: +372 5556 0178

rain@w-glass.eu

Häli Laur

(På foreldrepermisjon)

Kristiina Anderson

Salgssekretær

Phone: +372 612 0634

Mobile: +372 5558 1869

kristiina@w-glass.eu

Carmen Tomberg

Dørspesialist / salgssekretær

Phone: +372 612 0634

Mobile: +372 5551 4578

carmen@w-glass.eu

Priit Murumets

Assistentti

Phone: +372 612 0601

Mobile: +372 5556 5901

priit@w-glass.eu

Elen Vahter

Salgssekretær

elen@w-glass.eu

Innkjøp

Rein Lepasson

Innkjøpssjef

Mobile: +372 5819 0779

rein@w-glass.eu

Development

Eve Tilts

Prosjektleder

Mobile: +372 5054 689

eve@w-glass.eu

Els Maria Metsmaa

Markedsføringsspesialist

elsmaria@w-glass.eu

Production

Andrei Luige

Produksjonsleder

andrei@w-glass.eu

Evald Saidla

Nestleder i produksjon

evald@w-glass.eu

Kontakter

Informasjonstelefon: +372 612 0601
Faks: +372 612 0624
E-post: info@w-glass.eu
Adresse: Tööstuse 47, 10416 Tallinn, Eesti
Organisasjonsnummer: 10823375
MVA-nummer: EE100732265